Manikérka a nehtová designérka - víkendový kurz

Datum zahájení:
zář 20, 2023, 15:00
Datum konce:
lis 9, 2024
Nejzazší termín pro objednávky:
Kód:
69-024-H
Cena:
13782,00 CZK
Místo konání:
Brno, Charbulova 106
Zaregistrovat a zaplatit kurz
Úroveň:
Neuvedeno
Dostupná místa:
5 z 8

Popis

Manikérka – víkendový kurz

Tento rekvalifikační kurz manikúry včetně nehtové modeláže je určen zájemcům, kteří se manikúře a modeláži nehtů chtějí věnovat profesionálně a potřebují získat Živnostenský list k profesní kvalifikaci: manikérka a nehtová designérka (kód profesní kvalifikace 69 - 024 - H) v souladu s hodnotícím standardem. Tento rekvalifikační kurz k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka je ukončen zkouškou profesní kvalifikace v rámci autorizace školy u Ministerstva zdravotnictví. Zkouška se koná v místě kurzu a je součástí ceny kurzu.

Víkendový kurz

Kurz probíhá pouze o víkendech (pátek odpoledne teorie, sobota, neděle praxe) ve dvoutýdenním režimu.

Cíl:

Cílem kurzu je připravit účastníky na zkoušku profesní kvalifikace.

Výstup kurzu:

       ·    Potvrzení o účasti v rekvalifikačním kurzu

       ·     Osvědčení o profesní kvalifikaci (v případě úspěchu u zkoušky PK)

      •   Europass

Náplň kurzu

Tento kurz je především pro ty chtějí začít podnikat v oboru a potřebují získat znalosti a dovednosti tak, aby uspěli u zkoušky profesní kvalifikace a uměli se postavit před zákazníka. Základem rekvalifikačního kurzu je dokonalé zvládnutí manikúry a komplexní péče o ruce ( masky na ruce, masáž rukou, epilace), přírodní nehty, speciální manikúry P-SHINE. V průběhu rekvalifikačního kurzu získáte potřebné znalosti k použití jak výrobků nehtové kosmetiky (laky na nehty, zpevňovače nehtů, výživy nehtů atd.), tak i péče o ruce (masky na ruce, výživné krémy na ruce, parafínové zábaly atd.). Na teoretických a praktických základech manikúry se naučíte modeláž nehtů technikou UV gelů, zpevňování přírodních nehtů, permanentní Francouzskou manikúru a další postupy používané v manikúře a modeláži nehtů. Připravíme vás k úspěšnému zvládnutí kvalifikačního standardu profese manikérka a nehtová designérka.

Během rekvalifikačního kurzu k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka budete mít zdarma k dispozici veškeré pracovní materiály v školních pracovištích. Každý účastník rekvalifikačního kurzu k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka má k dispozici své vlastní plně vybavené profesionální pracoviště a skripta vycházející z konceptu výuky. Individuální přístup při praktické části umožňuje i úplným začátečníkům zvládnutí veškerých technologií a snadný start v podnikání.

 

Vstupní předpoklady pro účast v kurzu

  • pracovní oděv 

 

Vstupní předpoklady uchazečů o zkoušku profesní kvalifikace:

  •        ukončené počáteční vzdělání
  •         potvrzení zdravotní způsobilosti

 

Poznámka

Cena kurzu nezahrnuje zajištění modelky na výuku modeláže nehtů (2 dny) a ke zkoušce profesní kvalifikace. Způsob zajištění bude dohodnut na 1. setkání.

Vzdělavatel má právo změnit podmínky konání kurzu, dle aktuální epidemiologické situace a nařízení vlády.

Soubory ke stažení


Zaregistrovat a zaplatit kurz: Manikérka a nehtová designérka - víkendový kurz

Jednotková cena

Informace o účastníkovi

Fakturační adresa

Souhlasím s podmínkami Kurzu. *

* požadovaný

Kategorie

Přiřazené Tagy