Manikérka a nehtová designérka

Kód:
69-024-H
Místo konání:
Brno, Charbulova 106
Úroveň:
Neuvedeno

Popis

Popis kurzu

Tento rekvalifikační kurz manikúry včetně nehtové modeláže je určen zájemcům, kteří se manikúře a modeláži nehtů chtějí věnovat profesionálně a potřebují získat Živnostenský list k profesní kvalifikaci: manikérka a nehtová designérka (kód profesní kvalifikace 69 - 024 - H).

Tento rekvalifikační kurz k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka je ukončen zkouškou profesní kvalifikace v rámci autorizace školy u Ministerstva zdravotnictví. Zkouška se koná v místě kurzu a je součástí ceny kurzu.

Cíl:

  Cílem kurzu je připravit účastníky na zkoušku profesní kvalifikace.                                    

Výstup kurzu:

  • Potvrzení o účasti v rekvalifikačním kurzu
  • Osvědčení o profesní kvalifikaci (v případě úspěchu u zkoušky PK)

Náplň kurzu

Naučíte se vše, co potřebujete k výkonu nového povolání - manikúry a modeláže nehtů. Základem rekvalifikačního kurzu je dokonalé zvládnutí manikúry a komplexní péče o ruce a nehty. V průběhu rekvalifikačního kurzu získáte potřebné znalosti k použití jak výrobků nehtové kosmetiky (laky na nehty, zpevňovače nehtů, výživy nehtů atd.), tak i péče o ruce (masky na ruce, výživné krémy na ruce, parafínové zábaly, epilace rukou atd.). Na teoretických a praktických základech manikúry se naučíte modeláž nehtů technikou UV gelů. Kromě techniky UV zpevňování přírodních nehtů gel laky, také ošetření přírodních nehtů japonskou manikúrou (P-SHINE). Připravíme vás k úspěšnému zvládnutí kvalifikačního standardu profese manikérka a nehtová designérka. Dále zvládnete anatomii nehtů, choroby a deformace nehtů, hygienické minimum, BOZP, péči o pomůcky a komunikaci se zákazníky

Během rekvalifikačního kurzu k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka budete mít zdarma k dispozici veškeré pracovní materiály a pomůcky v školních pracovištích a kosmetických salonech. Každý účastník rekvalifikačního kurzu k profesní kvalifikaci manikérka a nehtová designérka má k dispozici své vlastní plně vybavené profesionální pracoviště. Společně s výukovými materiály jsou vám k dispozici podrobně zpracovaná témata s bohatými ilustracemi. Individuální přístup při praktické části umožňuje i úplným začátečníkům zvládnutí veškerých technologií a snadný start v podnikání.

Vstupní předpoklady pro účast v kurzu

  • potravinářský průkaz
  • pracovní oděv - bílá halena a zdravotní obuv 

Vstupní předpoklady uchazečů o zkoušku profesní kvalifikace:

  • věk 18 let,
  • ukončené počáteční vzdělávání,
  • potravinářský průkaz,
  • potvrzení zdravotní způsobilosti.

Zkouška profesní kvalifikace není povinnou součástí kurzu.

Poznámka

Cena kurzu nezahrnuje zajištění modelky na výuku modeláže nehtů (2 dny). Způsob zajištění bude dohodnut na 1. setkání.


Nezávazná registrace zájemce o kurz

Tento kurz nemá stanoveno datum zahájení.
Pokud máte zájem, můžete provést nezávaznou předregistraci na kurz a budete informován(a), jakmile bude datum zahájení stanoveno..

Informace o účastníkovi

Kontaktní data

* požadovaný

Kategorie

Přiřazené Tagy