Barman

Kód:
65-009-H
Místo konání:
Charbulova 106, Brno
Úroveň:
Neuvedeno

Popis

Akreditovaný kurz, po němž budete za barem jako doma.

Účastníci si v něm osvojí mimo jiné cesty a postupy přípravy cocktailů a práci za barem. Naučíte se: rozeznávat drinky podle použitých surovin a technologie přípravy a namíchat je. Dále se naučíte práci za barem včetně její organizace.

Zvláštní důraz je kladen na motivaci a sebedůvěru v návaznosti na uplatnění absolventa v tuzemsku a zahraničí. Hlavním cílem kurzu je připravit Vás na úspěšné složení zkoušky profesní kvalifikace dle hodnoticího standardu.

Profil certifikovaného barmana:

Absolvent tohoto kurzu zná novinky a trendy v přípravě a servisu cocktailů a drinků včetně působivého Working Flairu. Orientuje se v široké nabídce prémiových produktů a je schopný nabídnout jejich alternativy.  Je připraven na práci za barem s předpokladem získání kvalitního pracovního místa, barmanské práce a odborné praxe. Je schopen připravit samostatně desítky cocktailů a drinků, zná jejich zajímavosti, výrobní postupy, zdobení a servis. Orientuje se v barové nabídce produktů a zbožíznalectví. Ovládá práci za barem v klasickém a americkém stylu práce a vyzná se v rozličném spektru psaných i nepsaných zákonů barmanské práce, možnostech, alternativách.

Můžete se těšit na:

Kurz v malém počtu stejně naladěných osob, individuální přístup a výuku v profesionálním a pozitivním prostředí. Výstupem je „Osvědčení i profesní kvalifikaci „BARMAN“ pro všechny, kteří úspěšně složí zkoušku profesní kvalifikace.

Co s s sebou

Na začátku budete potřebovat:

  • Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • Pracovní oblečení (černá společenská obuv, černé kalhoty nebo sukně, bílá košile nebo halenka)

ke zkoušce profesní kvalifikace ještě potvrzení o zdravotní způsobilosti (formulářem Vás vybavíme).-

Co dostanete od nás

  • Studijní text

Kurzovné:

zahrnuje zkoušku profesní kvalifikace

Další informace:

Poskytovatel kurz provádí jako akreditovaný na základě Zákona o uznávání výsledků vzdělávání vzhledem k tomu, že má v obor

65-51-H/01 Kuchař - číšník

uveden v rejstříku škol a školských zařízení.

Podpora úřadu práce          

pro tento kurz je možná formou zvolené rekvalifikace (více viz https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/rekvalifikace)


Nezávazná registrace zájemce o kurz

Tento kurz nemá stanoveno datum zahájení.
Pokud máte zájem, můžete provést nezávaznou předregistraci na kurz a budete informován(a), jakmile bude datum zahájení stanoveno..

Informace o účastníkovi

Kontaktní data

* požadovaný

Kategorie

Přiřazené Tagy